ФІЗІОТЕРАПІЯ ТА МЕДИЧНА РЕАБІЛІТАЦІЯ ХВОРИХ НА ВІБРАЦІЙНУ ХВОРОБУ

Шелудько О. Л., Кумеда І. В. (2011) ФІЗІОТЕРАПІЯ ТА МЕДИЧНА РЕАБІЛІТАЦІЯ ХВОРИХ НА ВІБРАЦІЙНУ ХВОРОБУ. УКРАЇНСЬКИЙ ЖУРНАЛ З ПРОБЛЕМ МЕДИЦИНИ ПРАЦІ (3). с. 63-72.

[img]
Перегляд
Text
she.pdf

Download (181Kb) | Перегляд

Резюме

У статті висвітлені прояви та фізіотерапевтичні методи лікування професійного захворювання – вібраційної хвороби, яка відрізняється поліморфізмом клінічної симптоматики та перебігу. Фізіотерапія та реабілітація при зазначеній патології спрямовані на покращення кровотоку та мікроциркуляції тканин, зняття набряку, зменшення спазму капілярів, стимуляцію трофічних процесів у тканинах, зменшення астенізації організму та поновлення порушеної функції і покращення якості життя пацієнтів. Автор обґрунтовує доцільність призначення фізіотерапевтичних процедур на різних стадіях захворювання в комплексному лікуванні патології, викликаної впливом вібрації.

Тип елементу : Стаття
Ключові слова: вібраційна хвороба, фізіотерапевтичні методи лікування, реабілітація, вибрационная болезнь, физиотерапевтические методы лечения, лечебная физкультура, реабилитация, vibration disease, physical therapy treatments, physiotherapy, rehabilitation,
Теми: 1. Промислова безпека та охорона праці > 1.5. Травматизм та професійні захворювання
4. Медицина праці > 4.8. Медична реабілітація
Організація-джерело ресурсу: Наукові установи України > Національна академя медичних наук України
Назва організації: Клініка професійних захворювань ДУ «Інститут медицини праці НАМН України», м. Київ
Останні зміни: 12 Лип 2012 12:59
URI: http://opb.org.ua/id/eprint/473

Дії, що потребують авторизації

Перегляд елементу Перегляд елементу