ПОРІВНЯЛЬНА ОЦІНКА МЕТОДІВ ДІАГНОСТИКИ ВІБРАЦІЙНОЇ ХВОРОБИ ТА ВЕГЕТО-СЕНСОРНОЇ ПОЛІНЕЙРОПАТІЇ РУК У ШАХТАРІВ

Мазур В. В. (2011) ПОРІВНЯЛЬНА ОЦІНКА МЕТОДІВ ДІАГНОСТИКИ ВІБРАЦІЙНОЇ ХВОРОБИ ТА ВЕГЕТО-СЕНСОРНОЇ ПОЛІНЕЙРОПАТІЇ РУК У ШАХТАРІВ. УКРАЇНСЬКИЙ ЖУРНАЛ З ПРОБЛЕМ МЕДИЦИНИ ПРАЦІ (3). с. 33-37.

[img]
Перегляд
Text
maz.pdf

Download (558Kb) | Перегляд

Резюме

У роботі проведено порівняльне дослідження функціонального стану периферійних нервів та серцево-судинної системи у хворих на вібраційну хворобу (ВХ) і вегето-сенсорну поліневропатію (ВСП) рук з застосуванням традиційних (палестезіометрія, визначення сили та витривалості до фізичного навантаження, шкірна термометрія з холодовою пробою) та сучасних (електронейроміографія (ЕНМГ), варіабельність серцевого ритму (ВСР) методів досліджень. Дослідженням встановлено перевагу ЕНМГ та ВСР методів дослідження в порівнянні із традиційними для ранньої діагностики та об’єктивізації діагнозу ВХ та ВСП рук у шахтарів.

Тип елементу : Стаття
Ключові слова: вібраційна хвороба, вегето-сенсорна поліневропатія рук, діагностика, шахтарі вибрационная болезнь, вегето-сенсорная полиневропатия рук, диагностика, шахтеры vibration disease, hands vegeto-sensory polyneuropathy, diagnostics, miners
Теми: 1. Промислова безпека та охорона праці > 1.5. Травматизм та професійні захворювання
Організація-джерело ресурсу: Вищі навчальні заклади
Назва організації: Національний медичний університет імені Данила Галицького, м. Львів
Останні зміни: 12 Лип 2012 11:33
URI: http://opb.org.ua/id/eprint/459

Дії, що потребують авторизації

Перегляд елементу Перегляд елементу