РОЗРОБКА ДОКАЗОВИХ ПІДХОДІВ ДЛЯ ВИКОРИСТАННЯ ФАРМАКОЕКОНОМІЧНИХ ДАНИХ КРАЇН ЄВРОПЕЙСЬКОЇ СПІВДРУЖНОСТІ ТА ПІВНІЧНОЇ АМЕРИКИ В ОХОРОНІ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ З МЕТОЮ УДОСКОНАЛЕННЯ УПРАВЛІННЯ ЯКІСТЮ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ

Михайлович Ю. Й. (2012) РОЗРОБКА ДОКАЗОВИХ ПІДХОДІВ ДЛЯ ВИКОРИСТАННЯ ФАРМАКОЕКОНОМІЧНИХ ДАНИХ КРАЇН ЄВРОПЕЙСЬКОЇ СПІВДРУЖНОСТІ ТА ПІВНІЧНОЇ АМЕРИКИ В ОХОРОНІ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ З МЕТОЮ УДОСКОНАЛЕННЯ УПРАВЛІННЯ ЯКІСТЮ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ. “Журнал НАМН України”,, 18 (1). с. 92-99.

[img]
Перегляд
Text
Pages from obj 2012 tom 18 #1-92.pdf

Download (167Kb) | Перегляд

Резюме

Розглянуто проблему перенесення фармакоекономічних даних, доказовості та можливості їх адаптації до системи охорони здоров’я України з позиції сучасних оціночних методик і критеріїв.Оцінено параметри та окремі заходи для визначення сукупності показників, що характеризують економічний та медичний аспекти цього процесу. Проаналізовані та опрацьовані методи подолання гетерогенності між країнами у фармакоекономічних дослідженнях. Встановлено, що пряма екстраполяція фармакоекономічних даних із розвинених країн Європейської співдружності, США і Канади в Україну на теперішній час неможлива. Існуюча система охорони здоров’я потребує старанньої модернізації та новітніх адаптаційних технологій, які мають бути попередньо прораховані, а потім розроблені та впроваджені в реальних умовах держави.

Тип елементу : Стаття
Ключові слова: управління якістю медичної допомоги, перенесення фармакоекономічних даних,фінансування та ефективність систем охорони здоров’я, соціально-економічні чинники, методи оцін- ки медичних технологій, методи моделювання.
Теми: 4. Медицина праці > 4.5. Профілактична медицинa
4. Медицина праці > 4.7. Охорона здоров’я
Організація-джерело ресурсу: Наукові установи України > Національна академія наук України
Назва організації: Державна установа “Науково-практичний центр профілактичної та клінічної медицини”
Видавець: НАМН України
Останні зміни: 07 Черв 2012 11:46
URI: http://opb.org.ua/id/eprint/221

Дії, що потребують авторизації

Перегляд елементу Перегляд елементу